Svetaines struktura
2019-11-18

2019-20 m. m. peržiūrų tvarkaraštis

2019-11-04

I ketvirčio peržiūros vyks:

KLASĖS PERŽIŪRA 2019 LAPKRIČIO 5 DIENĄ 

8:00 - 9:00

DARBŲ EKSPONAVIMAS

9:00 - 9:20

TĖVŲ LAIKAS

9:20 - 12:00

VERTINIMAS

 

Eksponavimo vieta

dailės skyriuje

Dalykas

Atsakingi mokytojai

VISOS GRUPĖS

A. Garbausko salė

PIEŠIMAS

I. Talmantienė

V. Jusionis

R. Karpavičienė

I GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

A. Baltrūnas

SPALVININKYSTĖ

R. Martinėnas

TAPYBA

V. Žirgulis

TAPYBOS KOMPOZICIJA

V. Žirgulis

II GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

D. Liškevičius

SPALVININKYSTĖ

A. Jurgelionytė-Varnė

GRAFIKA

J. Burkšaitis

GRAFIKOS KOMPOZICIJA

J. Burkšaitis

III GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

R. Milkintas

SPALVININKYSTĖ

A. Pakalka

106 kl.

SKULPTŪRA

D. Katinas

SKULPTŪROS KOMPOZICIJA

D. Katinas

IV GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

D. Liškevičius

SPALVININKYSTĖ

A. Jurgelionytė-Varnė

307 kl.

DIZAINAS

T. Dumbrauskas

DIZAINO KOMPOZICIJA

T. Dumbrauskas

LAPKRIČIO 5 DIENĄ 8D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

KLASĖS PERŽIŪRA 2019 LAPKRIČIO 5 DIENĄ 

12:00 - 13:00

DARBŲ EKSPONAVIMAS

13:00 - 13:20

TĖVŲ LAIKAS

13:20 - 16:00

VERTINIMAS

 

Eksponavimo vieta

dailės skyriuje

Dalykas

Atsakingi mokytojai

VISOS GRUPĖS

A. Garbausko salė

PIEŠIMAS

A. Baltrūnas

I. Talmantienė

M. Piekuras

V. Matonis

I GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

R. Martinėnas

TAPYBA

A. Žemaitis

TAPYBOS KOMPOZICIJA

A. Žemaitis

PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA

V. Jusionis

II GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

A. Baltrūnas

GRAFIKA

V. Naumavičienė

GRAFIKOS KOMPOZICIJA

V. Naumavičienė

AKVARELĖ

A. Jurgelionytė-Varnė

III GRUPĖ

1 aukšto fojė

ESKIZAI

R. Karpavičius

103 klasė

SKULPTŪRA

R. Milkintas

SKULPTŪROS KOMPOZICIJA

R. Milkintas

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

R. Milkintas

IV GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

D. Liškevičius

307 klasė

DIZAINAS

A. Ruzgailienė

DIZAINO KOMPOZICIJA

A. Ruzgailienė

PROJEKTINĖ KALBA

I. Brogienė

LAPKRIČIO 5 DIENĄ 9D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 

 

10 KLASĖS PERŽIŪRA 2019 LAPKRIČIO 6 DIENĄ 

8:00 - 9:00

DARBŲ EKSPONAVIMAS

9:00 - 9:20

TĖVŲ LAIKAS

9:20 - 12:00

VERTINIMAS

  

Eksponavimo vieta

dailės skyriuje

Dalykas

Atsakingi mokytojai

VISOS GRUPĖS

A. Garbausko salė

PIEŠIMAS

I. Talmantienė

M. Piekuras

M. Piekuras

V. Matonis

I GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

V. Baura

TAPYBA

A. Baltrūnas

TAPYBOS KOMPOZICIJA

A. Baltrūnas

PLOKŠTUMINĖ KOMPOZICIJA

V. Jusionis

II GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

J. Burkšaitis

GRAFIKA

U. Žilytė

GRAFIKOS KOMPOZICIJA

U. Žilytė

AKVARELĖ

R. Vėliūtė

III GRUPĖ

1 aukšto fojė

ESKIZAI

A. Jurgelionytė-Varnė

103, 107 kl.

SKULPTŪRA

G. Plechavičius

SKULPTŪROS KOMPOZICIJA

G. Plechavičius

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

G. Akstinas

IV GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

R. Karpavičius

304 kl.

DIZAINAS

I. Brogienė

DIZAINO KOMPOZICIJA

I. Brogienė

PROJEKTINĖ KALBA

A. Ruzgailienė

LAPKRIČIO 6 DIENĄ 10D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 11 KLASĖS PERŽIŪRA 2019 LAPKRIČIO 6 DIENĄ 

LAPKRIČIO 5 D.

16:00 - 19:30

DARBŲ EKSPONAVIMAS

LAPKRIČIO 6 D.

12:00 - 12:30

TĖVŲ LAIKAS

 

12:30 - 16:30

VERTINIMAS

 

Eksponavimo vieta

dailės skyriuje

Dalykas

Atsakingi mokytojai

VISOS GRUPĖS

A. Garbausko salė

PIEŠIMAS

V. Matonis

V. Baura

G. Piekuras

M. Piekuras

TAPYBOS GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

M. Piekuras

406 kl.

TAPYBA

V. Jusionis

TAPYBOS KOMPOZICIJA

V. Jusionis

316 kl.

VITRAŽAS

V. Matonis

GRAFIKOS GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

U. Žilytė

308, 317 kl.

GRAFIKA

J. Burkšaitis

GRAFIKOS KOMPOZICIJA

J. Burkšaitis

210 kl.

ŠRIFTAS

R. Vėliūtė

SKULPTŪROS GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

R. Karpavičius

108 kl.

SKULPTŪRA

G. Akstinas

SKULPTŪROS KOMPOZICIJA

G. Akstinas

1 aukšto fojė

ERDVINĖ KOMPOZICIJA

R. Milkintas

DIZAINO GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

A. Baltrūnas

201 kl.

DIZAINAS, VEKT. MOD.

T. Dumbrauskas

DIZAINO KOMPOZICIJA

T. Dumbrauskas

MAKETAVIMAS

A. Ruzgailienė

LAPKRIČIO 6 DIENĄ 11D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 



























                                                                                                     




12 KLASĖS PERŽIŪRA 2019 LAPKRIČIO 7 DIENĄ 

LAPKRIČIO 6 D.

16:00 - 20:00

DARBŲ EKSPONAVIMAS

LAPKRIČIO 7 D.

8:00 - 8:30

TĖVŲ LAIKAS

 

8:30 - 12:30

VERTINIMAS

 

Eksponavimo vieta

dailės skyriuje

Dalykas

Atsakingi mokytojai

VISOS GRUPĖS

A. Garbausko salė

PIEŠIMAS

G. Piekuras (tapybos gr.)

V. Matonis (grafikos gr.)

M. Piekuras (skulpt., diz. gr.)

TAPYBOS GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

G. Akstinas

AKVARELĖ

R. Vėliūtė

TEKSTILĖ

A. Jurgelionytė-Varnė

407 kl.

TAPYBA

A. Pakalka

TAPYBOS KOMPOZICIJA

A. Pakalka

GRAFIKOS GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

G. Akstinas

AKVARELĖ

V. Jusionis

310, 317, 318 kl.

GRAFIKA

R. Vėliūtė

GRAFIKOS KOMPOZICIJA

R. Vėliūtė

211 kl.

MENINIS APIPAVIDALINIMAS

R. Vėliūtė

SKULPTŪROS GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

I. Talmantienė

AKVARELĖ

V. Jusionis

114 kl.

SKULPTŪRA

G. Piekuras

SKULPTŪROS KOMPOZICIJA

G. Piekuras

1 aukšto fojė

KERAMIKA

J. Ikamaitė

DIZAINO GRUPĖ

4 aukšto fojė

ESKIZAI

A. Baltrūnas

AKVARELĖ

V. Naumavičienė

301 kl.

DIZAINAS

A. Ruzgailienė

DIZAINO KOMPOZICIJA

A. Ruzgailienė

MAKETAVIMAS

T. Dumbrauskas

LAPKRIČIO 7 DIENĄ 12D KLASĖ ATLEIDŽIAMA NUO VISŲ BENDROJO LAVINIMO PAMOKŲ

 





KALENDORIUS 2019-2020

 

 

I ketvirčio peržiūros vyks:

8 ir 9 klasėms  lapkričio 5 d.

 

10 ir 11 klasėms  lapkričio 6 d.

 

12 klasei lapkričio  7 d.




Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis