Svetaines struktura
2020-07-07

Mančesterio Chetham's muzikos mokyklos vizitas

2017-09-21

2010 mokslo metais užsimezgė graži Mančesterio Chetham's ir M. K.Čiurlionio menų mokyklų draugystė. Nicholas Jones, Chetham's muzikos mokyklos styginių skyriaus vedėjas, vedė violončelės meistriškumo pamokas, vėliau dalyvavo kamerinės muzikos koncerte, kuris vyko Taikomosios dailės muziejuje kartu su mūsų mokyklos mokytojais Jone Punyte ir Antanu Taločka.  
2011 metų kovo mėnesį mūsų mokyklos mokinių styginių kvartetas , Chetham’s muzikos mokyklos kvietimu, dalyvavo tarptautiniuose meistriškumo kursuose “ Kvartetų savaitė”. Po puikaus pasirodymo kursų metu kvartetas laimėjo išskirtinę galimybę koncertuoti prestižinėje Wigmore Hall salėje Londone.
     2011 metų rugsėjo 28- spalio 3 d. jau mūsų mokykloje lankėsi Mančesterio Chetham’s muzikos mokyklos mokiniai (styginių kvartetas) bei styginių instrumentų skyriaus vedėjas Nicholas Jones. Tai buvo atsakomasis vizitas.
Šių penkių dienų vizito metu vyko ne tik meistriškumo pamokos, bet ir bendri “čiurlioniukų” bei Chetham’s mokykos mokinių koncertai. Abiejų mokyklų auklėtiniai turėjo puikią galimybę mokytis vieni iš kitų. Manome, jog užsimezgusi graži ir turininga draugystė tęsis ir ateityje.


Dir. pav. muzikiniam ugdymui
Eglė Čobotienė

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis